Google+

Реклама. Конспекти копірайтера

Шукаєте кнопку «Купити посібник «Реклама. Конспекти копірайтера»?

Вона знаходиться трохи нижче.

 

INTRO

Еволюція реклами проходить у постійній зміні рекламного повідомлення як такого.

Людство починало із вигуків та написів на стінах. Потім ми придумали макет в газеті. Згодом винайшли ролик на ТБ і радіо. Тепер ми бачимо контекстну рекламу в інтернеті та у своїх смартфонах. Завтра реклама транслюватиметься у наших снах.

Однак у цій стрімкій плинності форм суть залишається незмінною. Уся маркетингова активність ґрунтується на основних принципах реклами.

Відтак, вчора, сьогодні та завжди кожний рекламний проект
ви починатимете з відповіді на два головні запитання:
«Хто ми?» і «Хто вони?»

Посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» покликаний стати для вас важливою книгою. Ви здобудете базові знання, котрі актуальні для реклами в усіх сферах вашого життя, також і особистого.

Ви збагнете рекламу логічно, послідовно, глибинно і:

  • зробите вдалий початок у вашій рекламній діяльності чи вдосконалите свої проекти.
  • з висоти вашого досвіду за посередництвом посібника допоможете своїм колегам стати таким же впевненим професіоналом, як і ви.

 

ЦІННІСТЬ
Що ви відчували, коли прочитали свою першу книгу з реклами? Про що вона була?

На нашу думку перша книга з реклами має залишати по собі відчуття цілісності, завершеності, задоволення. Звісно, виникатимуть нові запитання, однак ви відчуваєте впевненість, стійкий ґрунт під ногами і маєте в голові зрозумілу карту подальшого розвитку.

Обираючи посібник «Реклама. Конспекти копірайтера», ви отримуєте дуже доречну першу книгу з реклами:

  • або для того, щоб вчитися самому;
  • або для того, щоб навчати інших.

Введення в професію можна порівняти з ініціацією. Перший раз залишає ті враження, які формують уявлення про майбутнє та задають імпульс подальшого руху.

 
BOOKTRAILER
Відео-розповідь про посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» засновано на реальних подіях, адже Автор писав свої конспекти не один рік. «Америки» Сергій Трухімович не відкрив, втім він розробив зручну карту відкритої «Америки».

 
ВІДГУКИ

відгук.1б «Как часто за словами мы теряем смысл, за деревьями не видим леса. Блуждаем в дебрях надуманной многозначительности. Спотыкаемся о бурелом самоповторений. Боимся выйти за опушку банальности. Ау! Новое издание книги Сергея Трухимовича «Реклама. Конспекты копирайтера» – это руководство, щедро разбросанные хлебные крошки, по которым вы сможете из чащи предложений выбраться именно к тому, что по-настоящему хотели рассказать».
Кирилл Чистяков, creative director at Grape Ukraine
«Це – ментальна бомба. У цій 200-грамовій книжці – вибуховий заряд долезмінної ваги. Можна пошкодувати, що серед тонн прочитаних книжок мені, тоді школярці або студентці не трапилася легенька «Реклама. Конспекти копірайтера». Але круто, що вони трапляться сьогоднішнім –надцятирічним. Дохідливо, але не легкодоступно, структуровано, але не схематично, лаконічно, але не рвано, – «зброя» для саморозвитку з такими характеристиками важить більше, ніж вартує. Беріть, рекламуйте і рекламуйтеся – і ваше життя стане ілюстрацією для перевидань «конспектів».
Ольга Гончар (Хвостова), журналістка.
відгук.2б
відгук.4б Для тех, кто только знакомится с рекламой, книга будет полезной.
Это что-то вроде введения в профсессию :)
В книге хорошо описаны основные понятия и принципы рекламных коммуникаций. Поэтому советую прочесть перед погружением в рекламу.
Стаська Падалка, копирайтер в Arriba!; лектор курса-интенсива «Писанина» в школе рекламы и дизайна «Багаж»./em>
Посібник «Конспекти копірайтера» є чудовим прикладом настільної книжки для людини, яка вирішила почати заробляти своїм хистом до написання текстів. Творчість у словах – процес прекрасний! Але якщо ви хочете сподобатись клієнтові, вам потрібно мати трохи більше, аніж просто хист і бажання. Щоб нічого не випустити у своїй роботі, щоб правильно сформулювати потреби клієнта, допомогти йому скласти бриф, а також чітко знати, як донести клієнтові вашу роботу – вам потрібно читати, перечитувати, і тримати на столі як конспект цю книжку! Різноманітні ідеї і підходи – у цьому книга копірайтера! Власне, я уже втретє її перечитую.
Оксана Тюпа, керівник Школи Рекламних Технологій
відгук.3б

 
ДЕМОВЕРСІЯ

 

КУПИТИ


Напевно вам відомо, що покупка відбудеться лише у тому випадку, якщо цінність посібника для вас буде вищою за його ціну.

Купити практичний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» Купити щось інше

 

ПАРТНЕРИ І ДРУЗІ ПРОЕКТУ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>