Google+

Отримай класний подарунок – Торбу креативу!

Торба креативу – класний подарунок! І його отримають перші десятеро фундаторів проекту «Видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» від Сергія Трухімовича.

Будь уважним, аби не проґавити свою можливість отримати Торбу креативу!

8 лютого Сергій Трухімович із командою запускають видавничий проект на Спільнокошт. Перші десять фундаторів, які інвестують у проект і оберуть у подарунок посібник (внесок у 155 грн) отримають ще й Торбу креативу.
торба22

«Реклама. Конспекти копірайтера» – це український практичний посібник із реклами. У книзі відкриваються секрети, які допоможуть вашому рекламному проекту досягти успіху, а також практичні рекомендації для власної роботи. В посібнику присутні як цілісна загальна картина (ментальна карта: основні принципи реклами) так і послідовний покроковий розгляд кожного з елементів загальної картини.

Тож 8 лютого стань одним із десяти перших людей, що інвестують у видання книги 155 гривень, аби отримати Торбу креативу та власний примірник практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера».

Наші партнери:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>