Google+

Книжкова полиця

Авторська телепрограма Ольги Хвостової «Книжкова полиця» на ТРК «Рудана»

 Було таке в нашій історії…

У вересні місяці, року, здається, 2010-го розпочався перший всеукраїнський буккросинг «Мандри книги». Книга «П’ятеро в ліфті…» подорожувала від міста до міста і мала на меті зі Львова повернутися у Львів, але побувавши у кожному з обласних центрів України.

І одного прекрасного дня завітала наша книга у Кривий Ріг, у телепрограму «Книжкова полиця», автором якої є прекрасна, талановита і обдарована людина Ольга Хвостова.

От з того часу ми товаришуємо і отримуємо задоволення від перегляду програми «Книжкова полиця».

Акцентуючи на тому, що Ольга Хвостова талановита і обдарована, ми не будемо голослівними і наведемо вагомі аргументи.

Ольга Хвостова має корисну і в той же час практичну рису, чи особливість характеру – вона дає право на існування кожній книжці, яка потрапляє в її програму.

Власне в цьому успіх проекту, бо розповідаючи про книгу, Ольга Хвостова стає спостерігачем: вона не «за» Автора і не «проти» нього. Вона просто є і тримає в руках книгу.

Так, випадково чи навмисно, склалося життя – на одному з перехресть долі, даруйте за пафос, зустрілися двоє: Книга і Ольга Хвостова. Через це кожна програма «Книжкова полиця» схожа на дійство, невеличку мандрівку у світ, створеної Автором книги.

Відтак, щиро дякуємо Ользі Хвостовій і настійливо рекомендуємо вам систематично дивитися телепрограму «Книжкова полиця» на ТРК «Рудана».


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>