Google+

Піраміда

Літературна аґенція «Піраміда»

 Розповідають, що колись давно була одна Чарівна Книга. Непримітна — у простій обшарпаній шкіряній обкладинці — вона привертала до себе мало уваги. І навіть той, хто знічев'я відкривав її не знаходив нічого цікавого — сторінки в ній з пожовклого від плину часу пергаменту були чисті — без тексту і без малюнків.

Проте в руках щирого пошуковця і дослідника, готового будь-якої миті вирушити у мандрівку (реальну чи віртуальну) на пошуки нових вражень, цікавих пригод, видатних людей та корисних знань, Книга ця відтворювала на своїх сторінках барвисті оповідки та історії.

І кожен, хто знав, чого він хоче, отримував бажане за допомогою Чарівної Книги, а здійснивши задумане, залишав Книгу там, де вона могла потрапити на очі наступному шукачу пригод.

Літературна аґенція «Піраміда» пам’ятає цю давню історію, адже вона нагадує, що саме очікує Читач від Книги — нових вражень, знань, пригод; Читач прагне співпереживати героям, або ж відчувати себе на їхньому місці.

І це дуже тонка справа, з багатьма ледь вловимими нюансами віч-на-віч розмовляти з Читачем за посередництвом Книги. Вести бесіду так, аби Читач шукав зустрічі з Книгою знову і вже не сам, а зі своїми друзями, рідними чи колегами.

Все це розуміють і Автори, і колектив літературної аґенції «Піраміда». Тому кожний новий проект збільшує кількість Читачів, котрі серед безлічі пропозиції обирають Книги саме від ЛА «Піраміда» та рекомендують їх своїм друзям.



piramidabook.com


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>