Google+

Школа журналістики УКУ

school_logo_newНавчання є різним.

Інколи навчання ─ це коли потрібно подивитися назад. Глянути у минуле, зібрати увесь свій власний досвід і зрозуміти, що саме з моїх численних здобутків згодом стане мені в нагоді, а що можу залишити.

Буває, що навчання ─ це коли варто поглянути вперед. Зазирнути за небокрай, у майбутнє і помріяти-уявити-вигадати-створити щось нове, що також стане в нагоді.

І, звичайно, навчання ─ це вміння опинятися у потрібному місці в потрібний час. Саме тоді, коли слід перебувати «тут і тепер», аби отримати актуальну інформацію, яка гарантовано стане в нагоді вже у наступну мить.

Маємо переконання, що саме таким тристороннім є навчання у школі журналістики УКУ. І врешті оці три дороги у минуле, у теперішнє, у майбутнє приводять/призводять до самого себе.

Важливо, що в УКУ ви маєте унікальну нагоду стати універсальним журналістом чи медійником. Та понад це професійне досягнення, важливішим є те, що ви знайдете у собі сміливість завжди і за будь-яких обставин бути самим собою. Зауважте не залишатися самими собою, а бути самим собою. Себто діяти, рухатися, розвиватися…

Адже насамперед ви ─ Людина, а вже потім ─ Журналіст чи Медійник.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>