ТОП-5 книг про рекламу, які варто прочитати
Усе на світі має свій початок, свою базу. Так само і професія чи сфера діяльності має свої основи. Саме про них цікаво, комплексно та інформативно розповідає практичний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера».
Сергій Трухімович, викладач УКУ і рекламіст зі стажем виклав у книзі комплекс основ професії, того базису, на якому побудована геть уся рекламна індустрія.

Більше того, він приправив це прикладами з реальних кейсів, купою практичних порад та алгоритмів та історіями-притчами, аби все це легко запам’ятовувалось. Фондуй видання книги на Спільнокошт на 155 гривень і отримаєш поштою власний примірник практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера».

«Всі маркетологи брехуни» Сета Годіна зовсім не дискредитує рекламу як таку, ні! Робота Годіна заохочує маркетологів сфокусуватися на сторітеллінгу, тому що вплив на сприйняття є більш успішною стратегією, ніж надавання фактичної інформації про продукт.

У книзі багато порад про те, як інтегрувати сторітеллінг в маркетинг. «Ми віримо в те, у що ми хочемо вірити і коли ми віримо в щось, це стає істиною».

Гаррі Беквіт у своїй праці «Продаючи невидиме» привертає увагу до того, що послуги нематеріального характеру часто просуваються як продукти.
Книга пояснює, як залучити покупців маркетингом послуг, який ґрунтується на відносинах і взаємодіях, а не на характеристиках. «Новий маркетинг це більше, ніж спосіб дії, це спосіб мислення.
Він починається з розуміння відмінних характеристик сервісів, їх невидимості і нематеріальності, і унікальної природи потенційних покупців і користувачів послуг, їх страхів, їх обмеженого часу, їх іноді нелогічного мислення і їх важливих стимулів і потреб».

Лауреат Нобелівської премії з економіки Даніель Канеман у своїй книзі «Думай повільно … вирішуй швидко» пояснює науку, яка стоїть за системами мозку, які керують рішеннями.

У книзі автор заохочує читача зрозуміти різницю між інтуїтивним, емоційним і логічним мисленням, щоб зрозуміти ефект когнітивного спотворення. «Впевненість особистостей в своїх переконаннях часто залежить від якості історії, яку вони можуть розповісти про те, що вони бачать, навіть якщо вони бачать мало».

Для бажаючих створювати вірусний контент радимо звернутись до монографії Йона Брегера «Заразливий».

У книзі розглядаються принципи заразливості та загальна механіка, чому це так працює.

Завдяки численним прикладам та їхньому розбору таємниця навколо вірусів зникає і приходить розуміння, які саме важелі можна використати для просування певного продукту через вірус.

Інші матеріали