17 вересня відправляємо посібник у всеукраїнську мандрівку

Друзі, хоча на дворі осінь, однак це ще не привід впадати у передзимову сплячку та ловити меланхолічний настрій, адже у Львові відбудеться Форум видавців. Ми теж долучились до цієї події і запрошуємо вас стати очевидцями грандіозної події – ми розпочинаємо перший всеукраїнський книгооберт.

Приходьте 17 вересня о 15.00 в Coworking-center CoMMuna (вулиця Кольберга, 3-А) та станьте очевидцями грандіозної події.

17 вересня ми відправимо посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» у мандрівку. Одна і та ж сама книга відвідає 26 міст. Зі Львова посібник поїде до Луцька, де його зустрінуть наші друзі з Молодіжного центру Волині. Звідти посібник поїде у Рівне, Житомир, Київ… і так далі, доки знову не повернеться у Львів.

У кожному місті в нашої книги є надійні попутники, які познайомлять посібник зі своїми містами та організують йому креативний фотосет. Мандрівка триватиме майже 2 місяці, а за усіма пригодами ви зможете слідкувати на нашій сторінці у Facebook.

17 вересня під час старту книгооберту ми познайомимо вас з посібником «Реклама. Конспекти копірайтера» (це вже друге видання україномовного посібника про рекламу), розіграємо два примірника книги серед гостей заходу та представників ЗМІ, розповімо докладніше про проект «Книга в мандрах» та про екскурсію посібника вуличками Львова. Також ви зможете погортати книгу та познайомитись з автором Сергієм Трухімовичем, а наприкінці заходу відбудеться автограф-сесія.

Докладніше про посібник – тут.

Долучайтесь до старту мандрів. Популяризуймо навчальну україномовну літературу разом!

З найкращими побажаннями, команда книгооберту «Книга в мандрах»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-15950741-2']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();