Google+

Інтерактивна вистава-тренінг «Корови не винні» їде у Хмельницький!

Креативний самурай Сергій Трухімович продовжує свій тур Україною! Цього разу за підтримки «Фундації регіональних ініціатив» він відвідає Хмельницький та представить там інтерактивну тренінг-виставу «Корови не винні».titlel

Що це за вистава?
«Театр одного копірайтера». Вистава відзначається надзвичайною емоційною насиченістю. Активне залучення учасників в процес і використання тематичних історій (сторітеллінг) дозволяє інформації засвоюватись легко, доступно, невимушено. Вистава-тренінг покликана, аби сформувати основи сутнісного розуміння реклами, як важливої складової процесу самореалізації.

Про що вона?
Основні принципи реклами – фундамент майбутніх знань про рекламу, а у цьому фундаменті є наріжні камені – певні поняття, що дають змогу зрозуміти сутність реклами як такої. Власне на них і ставиться акцент під час тренінгу.
В цілому пропонується перспективний, підприємливий та конструктивний погляд на рекламу — вільний від негативних стереотипів про неї. Погляд практика, котрий щодня займається створенням рекламних повідомлень.

Що отримають учасники?
Методологічні знання про сутність реклами, що відповідають на питання «ЯК? І ЧОМУ?». Це дає змогу ефективніше оперувати фактами, котрі відповідають на питання «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». Засади системного, логічного і послідовного підходу до самореклами і реклами. Розуміння місця і ролі реклами / самореклами у бізнесі та особистому житті.

Хто?
Сергій Трухімович, студія творчих ініціацій CRESPO, автор практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера». Саме зараз посібник шукає друзів через Спільнокошт. Фондуй видання книги на 155 гривень і отримуй власний примірник!

Де і коли?
11 березня, 17:00
Хмельницький молодіжний клуб розвитку, вул. Г. Сковороди, 11.
ВХІД ВІЛЬНИЙ! Реєстрація – тут!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>