Google+

Креативний самурай проведе у столиці дві безкоштовні вистави-тренінги

28 березня Сергій Трухімович презентує в Києві виставу-тренінг «Корови не винні» в межах Всеукраїнської презентації практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера».

У Києві відбудеться дві зустрічі: на базі Центру «Музей української звитяги» та «Київської школи рекламних технологій».

Корови не винні (Київ)На обидвох Сергій Трухімович, викладач Школи журналістики УКУ презентує основні принципи реклами завдяки авторській виставі-тренінгу «Корови не винні». Активне залучення учасників в процес і використання тематичних історій (сторітеллінг) дозволяє інформації засвоюватись легко, доступно, невимушено. Основні принципи реклами – фундамент майбутніх знань про рекламу, а у цьому фундаменті є наріжні камені – певні поняття, що дають змогу зрозуміти сутність реклами як такої. Власне на них і ставиться акцент під час тренінгу.

Ти активний студент, якому цікаво дізнаватись щось нове? Приходь на зустріч о 16.30 в Центр «Музей української звитяги» (вул. Сковороди, 2, 2 поверх).

Корови не винні (Київ2Ти майбутній рекламіст чи підприємець, тому цікавишся основами реклами задля професійного розвитку? Завітай на виставу о 19.30 у FreeGen Space (вул. Басейна, 12).

Партнери презентації: видавничий дім «Києво-Могилянська академія», «Школа рекламних технологій», об’єднання ФРІ+.

Тур Україною триває! Незабаром креативний самурай відвідає Харків, Кривий Ріг, Дніпро та інші міста.

Підтримуй проект з видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера», який містить комплексні знання про основи реклами та багато корисної інформації. Фондуй видання через Спільнокошт, обирай подарунки й буде тобі big insite та great promotion!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>