Google+

Креативний самурай везе у Харків виставу-тренінг з реклами

29 березня викладач Школи журналістики Українського католицького університету Сергій Трухімович презентує в Харкові виставу-тренінг «Корови не винні» в межах Всеукраїнської презентації практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера».

Авторська вистава-тренінг допоможе учасникам зрозуміти основи реклами та дещо інакше поглянути на весь креативний процес. Активне залучення глядачів у виставу і використання тематичних історій (сторітеллінг) дозволяє інформації засвоюватись легко, доступно, невимушено. Основні принципи реклами – фундамент майбутніх знань про рекламу, а у цьому фундаменті є наріжні камені – певні поняття, що дають змогу зрозуміти сутність реклами як такої. Власне на них і ставиться акцент під час тренінгу.

Що отримають учасники?
Методологічні знання про сутність реклами, що відповідають на питання «ЯК? І ЧОМУ?». Це дає змогу ефективніше оперувати фактами, котрі відповідають на питання «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». Засади системного, логічного і послідовного підходу до самореклами і реклами. Розуміння місця і ролі реклами / самореклами у бізнесі та особистому житті.

r2SycO6lYlwХто?
Сергій Трухімович, студія творчих ініціацій CRESPO, автор практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера». Саме зараз посібник шукає друзів через Спільнокошт. Фондуй видання книги на 155 гривень і отримуй власний примірник!

Партнери презентації: харківська школа реклами «Багаж» і місцевий осередок ФРІ.

Де і коли?
29 березня, Харків, вул. Алчевських, 39 (вхід з двору, другий поверх).
Початок о 14.00

Тур Україною триває! Незабаром креативний самурай відвідає Кривий Ріг, Дніпро та інші міста.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>