Google+

Легендарний посібник-мандрівник повернувся до Львова

З 17 вересня по 13 грудня відбувався всеукраїнський книгооберт «Книга в мандрах». Мандрівка посібника “Реклама. Конспекти копірайтера” розпочалась з представлення книги у львівській CoMMuna в рамках Форуму видавців 2016 і завершилась зустріччю посібника у Львові.

Одна і та сама книга подорожувала 87 днів, проїхала майже 5000 кілометрів та побувала у 25 містах України. За усім перебігом книгооберту можна було слідкувати на офіційній сторінці автора посібника «Реклама. Конспекти копірайтера».

Завдяки проекту «Книга в мандрах» ми знайшли нових друзів та партнерів, а разом з учасниками книгооберту популяризували навчальну україномовну літературу. Нам було приємно читати вдячні відгуки, які учасники залишили в легендарному примірнику книги, яка подорожувала з міста до міста. І хоча інколи посібник затримувався в дорозі через погодні умови, або ж на фестивалях, ми зуміли завдяки вам, дорогі друзі та читачі, завершити цей грандіозний проект. Більше про пригоди книги у кожному місті дізнавайтесь на нашій fb-сторінці, а переглянути світлини з подорожі можна тут.

Нагадаємо, що проект «Книга в мандрах» ми організовували спільно з Видавничим домом «Києво-могилянська академія». В книгооберті взяли участь більше 30 учасників з 25 міст України. Кожен учасник повинен був сфотографувати книгу на фоні відомих історичних будівель міста, залишити відгук у книзі та відправити посібник в інше місто. По завершенню книгооберту всі учасники отримали свій примірник книги у подарунок. Тепер в Україні стало на 25 рекламників більше.

Дякуємо усім, хто долучився до книгооберту!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>