Google+

Об’єднання відповідальних громадян

10570337_769451679789522_5990232107248123656_n

Бути відповідальним означає бути власником власного життя. А отже коли тобі щось не подобається відповідальність – це сміливість змінювати реальність довкола себе.

Саме так і зорганізувались у Кривому Розі активні люди і створили «Об’єднання відповідальних громадян». Головний принцип спільноти: «Замість того, аби чекати допомоги від когось іншого, варто починати діяти і наполегливо працювати, покращувати своє життя. І зміни на особистісному рівні обов’язково призведуть до змін цілої громади».

Члени організації ─ звичайні люди, які займаються у різних галузях, починаючи від екології і закінчуючи телебаченням, та об’єднує їх спільна мета ─ бажання якісних змін. Об’єднання працює заради розвитку місцевої громади, намагається вирішити проблеми жителів міста, займається інформуванням населення і всебічною підтримкою ініціатив громадянської відповідальності.

Об’єднання функціонує без сторонньої політичної підтримки та гасел. Організація приймає спонсорську допомогу, але лише переконавшись, що не втратить своєї незалежності.

Вступити до Об’єднання можуть активні громадяни, які готові брати на себе відповідальність і щось змінювати на благо іншим. Для таких людей «Об’єднання відповідальних громадян» дає всі можливості реалізувати свої мрії і зробити щось важливе і визначне.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>