Пельмені hand-made

Пельмені hand-made

«Пельмені hand-made», кафе.

Колись дуже давно у Китаї, який тоді ще навіть і Китаєм не називався, жив-був собі правитель міста Лян, мудрий Пель із династії Мень.

І от якось сталося так, що повадився до міста Лян Жовтий Дракон. А в ті далекі від нас часи дракони дуже полюбляли робити людям різні капості: то посіви рису витопчуть, то село спалять, то всі запаси рисової горілки вип’ють, то дівчат покрадуть. Словом постійні клопоти з тими драконами.

Час до часу знаходилися, звісно, лицарі – сильні й хоробрі юнаки. Вони викликали якогось дракона на двобій. І бувало таке, що перемагали, але рідко.

Правитель міста Лян, мудрий Пель із династії Мень, теж хотів позбутися свого Жовтого Дракона, бо присутність чудовиська негативно впливала на його імідж. Та керманич міста був далеко не юнак, та й сил йому бракувало на старості років. Однак недаремно його називали мудрим…

І от пішов якось правитель міста Лян, мудрий Пель із династії Мень, до лігва Жовтого Дракона та й каже йому:

– Гей, ти, Жовтий Драконе! Я оголошую тобі війну. Завтра прийде моє військо і здолає тебе!

Розсміявся у відповідь Жовтий Дракон:

– Ха-ха. Не готове ще жодне військо на світі, яке би мене здолало. Бо я, Жовтий Дракон – найдосконаліша модель у Піднебесній. Приводь своє військо завтра. Я його з’їм.

І от наступило завтра.

Вийшов Жовтий Дракон зі своєї кам’яної нори і бачить перед ним середніх розмірів такий глиняний полумисок, а в ньому якась дивовижна страва: начинка загорнута у тісто, але не вареники.

– І це твоє військо?! – зареготав Жовтий Дракон. – Зараз я швиденько з ними впораюся, а потім і до тебе доберуся і до твоїх запасів рисової горілки.

Накинувся Жовтий Дракон на їжу. Зїв одного, другого, третього… І дуже швидко він наївся й стало йому так добре, що аж спати захотілося. А в тарілці ще лишалося що поїсти.

Заснув ситий Жовтий Дракон. А коли прокинувся, то змушений був він визнати, що перемогли його люди.

З того часу у Китаї, який ще тоді і Китаєм не називався, зникли дракони, але з’явилися Пельмені – смачна їжа, названа в честь правителя міста Лян, мудрого Пель із династії Мень.

 

Отакі чи схожі захопливі історії приходять в голову Трухімовича, після того як він апетитно пообідає у кафе «Пельмені hand-made».

Дуже рекомендуємо – пельмені ручної роботи, смачні, ситні, і, як бачите, надихають на створення казок, та й не тільки казок.

Заради справжніх пельменів варто їхати у кафе «Пельмені hand-made» через усе місто, що власне, вряди-годи й робить Трухімович.

«Пельмені hand-made» єдине кафе у Львові, а можливо й у цілій Західній Україні, де понад 12 різновидів пельменів: з м’ясом, з грибами, з лососем…

Інші смачні начинки куштуйте самі і насолоджуйтеся…

Кафе «Пельмені hand-made», торгово-розважальнй центр «King Cross Leopolis», 2-ий поверх.

handmadefood.com.ua
Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-15950741-2']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();