Google+

Школа реклами та дизайну «Багаж»

195860_351150138297308_1876743882_n

Школу засновано успішними та ефективними практиками – креативним агентством Arriba!, котре входить у ТОП-20 кращих в Україні. Особливість проекту в тому, що «Багаж» готує фахівців з реклами, креативу, стратегії, дизайну тощо.

Під час навчання у школі «Багаж» студенти мають унікальну можливість працювати в реальних умовах, зі справжніми клієнтами та проектами. Відповідно до обраного курсу, учні можуть працювати як у групах, так і самостійно. Та в будь-якому випадку студентів консультують лектори чи куратори груп – провідні українські та зарубіжні фахівці в галузях реклами, креативу, маркетингу, стратегії, копірайтингу.

Одна з найважливіших цілей школи ─ надати студентам практичні інструменти, якими вони зможуть успішно користуватися після закінчення навчання. Усі курси та програми побудовані за принципом 60 на 40, де 60% – це практика, а 40% – теорія.

«Багаж» пропонує кілька схем навчання:

  • базовий курс, в якому студент отримає всі необхідні речі для роботи в галузі;
  • інтенсивні курси з одного із обраних напрямків;
  • воркшоп – профільні майстер-класи;
  • кінобагаж – вечори перегляду кращих рекламних роликів з їх докладним аналізом.

«Багаж» допомагає талановитим студентам рухатися далі та навіть оплачує подачу кращих проектів своїх учнів на виставки і фестивалі. Також студенти можуть отримати рекомендації від викладачів, напрацювати корисні зв’язки.

Хочете здобути безцінний досвід в рекламній галузі і відчути смак реальних результатів? Обирайте «Багаж», і ви отримаєте усі необхідні ресурси для розвитку та вдалого старту у рекламі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>