Google+

Школа рекламних технологій

12714305_1049732208399196_1408020476_n

В Україні ще немає якісної вищої освіти, де можна здобути реальні, а не абстрактні, знання про рекламні технології. Воно й не дивно, адже є тенденція до того, що професіонали-практики займаються творчою роботою, а не викладацькою.

Від цього страждають як молоді фахівці, так і рекламні компанії. Адже перші горять бажанням продуктивно працювати і добре заробляти, а другі гостро відчувають нестачу кваліфікованих кадрів.

На сьогодні “Школа Рекламних Технологій” – одне з найкращих рішень цих проблем. “Школа рекламних технологій” вчить майбутніх рекламістів маркетингу та рекламних технологій, а також сприяє працевлаштуванню випускників у галузі реклами. Викладачі Advertising School – це практикуючі фахівці мережевих рекламних агентств, найбільших креативних бюро і найвідоміших творчих студій України. ці професіонали із постійною практикою дають студентам не тільки теорію реклами, а ще й практичні навики та корисні знайомства.

У “Школі Рекламних Технологій” студенти вивчають більше 25 предметів. Оскільки, практики у навчанні багато, то після закінчення програми у студентів не виникає розчарувань від обраної професії. На заняттях є можливість приміряти на себе різні спеціальності, що допомагає зрозуміти в якій компанії випускник хочете себе бачити завтра, через рік, два, п’ять років.

Ще однією перевагою школи є сприяння працевлаштуванню випускників. Таке явище досить рідкісне зараз, тому дуже зручно і корисно знайти свого майбутнього роботодавця ще за період навчання. Кожному, хто хоче пов’язати своє професійне життя із рекламою, можемо сміливо радити Advertising School, адже це дуже вдалий початок для кожного рекламіста.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>