Google+

Першим івентом у новій CoMMuna став Вечір рекламних вражень!

Із дебютом! Перший івент у новій CoMMuna (вул. Кольберга, 3а) відбувся! Вечір рекламних вражень і корисних знань пройшов 9 березня. Серед атмосфери міського лофту і дружньої компанії були презентовані та обговорені найкращі рекламні споти минулого року.

Креативний самурай Сергій Трухімович, який із радістю ділиться власними знаннями з реклами, провів Вечір рекламних вражень. Що це таке? Це коли приємна компанія поціновувачів реклами збирається, аби подивитись рекламні шедеври та обговорити, що саме зробило ту чи іншу комунікацію такою особливою, такою емоційною, такою заразливою. Більше того, учасники дізнались про сучасні рекламні тренди, тож тепер зможуть використати ці знання у власних проектах.

Посеред сірих буднів і мінливого дощу бракує натхнення, емоційного сплеску. Його учасники теж отримали чимало. Адже така реклама дуже надихає, її хочеться переглянути ще і ще, хочеться зробити щось не менш круте і відшукати новий, цікавий підхід для досягнення своєї мети.

Чим ще можна надихнутись? Надихайтесь новим простором CoMMuna (Кольберга, 3а), а також практичним посібником «Реклама. Конспекти копірайтера». Він зараз шукає друзів через Спільнокошт.

Креативний самурай гарантує: фондував книгу – отримаєш натхнення!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>