Оповідь тридцята, з котрої Читач дізнається про своїх вірних помічників і не тільки

Є, о всезнаючий Читачу, талановиті оповідки, складені зі слів так, що мелодика їхнього звучання луною відгукується у самому серці людському, здіймаючи в ньому хвилю ентузіазму та радості; додаючи наснаги та впевненості; й тим самим підбадьорює людину на крутих підйомах до власної мрії — прозорої, наче гірський кришталь.

 

І старовинний сувій однієї з таких оповідок я з пошаною розгортаю перед тобою з впевненістю, що ти гідно оціниш її.

Одна людина, завершивши свій земний життєвий шлях, змогла поглянути на нього зі сторони. І вона бачила довгий ланцюжок слідів босих ніг, що тягнулися по піщаному берегу вздовж безмежного Океану.
— Це — твій життєвий шлях, — раптом почула Голос людина. — І я — твій Ангел-Охоронець — пройшов його разом з тобою, допомагаючи тобі у скрутну хвилину.
І справді, поглянувши пильніше, людина побачила — доріжка складається з двох пар слідів босих ніг. Проте людина помітила ще дещо, тому з докором сказала:
— У тебе, напевно, були важливіші справи, коли ти залишав мене наодинці з моїми проблемами…
— Чому ти так вирішив? – здивувався Ангел.
— Поглянь, — пояснила людина, — на моєму життєвому шляху є проміжки, де лишилися сліди тільки однієї пари ніг. Виходить, тоді я був сам. І саме тоді, коли мені було найскладніше.
Ангел помовчав хвилю і відповів:
— В ті миті твого життя я ніс тебе на руках…

Що ти відчуваєш, о шляхетний Читачу?
Та окрім цих щирих, чистих і яскравих відчуттів оповідка ця і подібні їй перлини красномовства здатні надихнути тебе на те, щоб віднайти в собі інші слова, що оригінально відображатимуть частинку твоєї реальності.
Уяви, о вигадливий Читачу, що існує певна компанія на ринку, котра про свої стосунки зі споживачами могла би розповідати за посередництвом цієї оповідки. Якими є реальні послуги менш важливо — головне образно все сприймається саме так, як у цій притчі. Тоді назва цієї оповідки слугуватиме гаслом для компанії.
Тому, о підприємливий Читачу, якщо ти раптом шукаєш для себе гасло чи інше ключове повідомлення для реклами і промоції свого бізнесу, знайди історію, притчу, оповідку, яка би відповідала за суттю твоїй діяльності та створювала би яскравий образ і придумай для неї свою назву.
Вона й стане тим бажаним гаслом, або ж наштовхне на нові цікаві ідеї.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-15950741-2']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();