Google+

Театр одного копірайтера в CoMMuna

23 березня в новій CoMMuna (Кольберга 3а) відбудеться авторська вистава-тренінг Сергія Трухімовича “Корови не винні”. Зустріч у Львові відбувається в межах презентації практичного посібника “Реклама. Конспекти копірайтера”.

Корови не винні (communa)Виставу підготував досвідчений рекламіст і автор практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» Сергій Трухімович. Під час «Театру одного копірайтера» учасники будуть засвоювати знання у живій та емоційній формі. Які саме знання? Йдеться про основні принципи реклами. Адже саме вони стануть базою для всього іншого.

Якщо ж хочеш знати ще більше про рекламу, то тобі потрібен практичний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера», який саме зараз виходить через Спільнокошт. Автор, Сергій Трухімович розповість на зустрічі і про посібник, його зміст, особливості та шляхи, якими можна отримати цю книгу з реклами.

Обов’язково реєструйся на подію тут!

Нова CoMMuna, Кольберга 3а
23 березня 2016, 18.00
ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>