Google+

Театр одного копірайтера вирушає у Луцьк!

18 березня Сергій Трухімович презентує в Луцьку виставу-тренінг «Корови не винні».

У столиці Волині відбудеться дві зустрічі: для студентів та для місцевих підприємців. На обидвох креативний самурай презентує основні принципи реклами завдяки авторській виставі-тренінгу «Корови не винні». Активне залучення учасників в процес і використання тематичних історій (сторітеллінг) дозволяє інформації засвоюватись легко, доступно, невимушено. Основні принципи реклами – фундамент майбутніх знань про рекламу, а у цьому фундаменті є наріжні камені – певні поняття, що дають змогу зрозуміти сутність реклами як такої. Власне на них і ставиться акцент під час тренінгу.titlel

Ти активний студент, якому цікаво дізнаватись щось нове? Приходь на зустріч об 11:30 в Луцький національний технічний університет, факультет бізнесу. Аудиторія №200, вул. Софії Ковалевської, 29.

Ти підприємець і хочеш розуміти усі тонкощі рекламного процесу? Приходь на зустріч о 16:00 у Молодіжний центр Волині, м.Луцьк, вул.Градний узвіз, 5.

Поверненню Сергія Трухімовича на малу батьківщину (так-так, він волинянин!) сприяє Молодіжний центр Волині.

Тур Україною триває! Слідкуй за новинами, аби знати, коли Трухімович приїде у твоє місто. Підтримуй проект з видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера», який містить комплексні знання про основи реклами та багато корисної інформації. Фондуй видання через Спільнокошт, обирай подарунки й буде тобі big insite та great promotion!

Реєструйтесь на подію у вашому місті тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>