Від Ужгорода до Сєвєродонецька: у нас стало на 26 друзів більше

реклама-для-фб2Друзі, вітаємо вас з останнім днем літа та повідомляємо вам, що ми закриваємо реєстрацію на книгооберт «Книга в мандрах». Вчора ми опрацювали останню заявку, а це значить, що ми знайшли нових друзів та сформували команду однодумців першого всеукраїнського книгооберту. Ураааааа!!!

Майже місяць ми узгоджували маршрут посібника, розширювали список міст, опрацьовували листи та представляли нових учасників. Ми навіть не очікували, що так багато людей захоче долучитись до популяризації україномовної навчальної літератури. Тільки уявіть собі – наш посібник побуває у 26 містах України – від Ужгорода до Сєвєродонецька.

У кожному місті посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» (http://goo.gl/kyFsC3) зустрічатимуть наші хороші друзі. Ми вже познайомили вас з більшістю учасників книгооберту, і до кінця цього тижня розповімо на нашій fb-сторінці про останніх учасників. (альбом з учасниками)

До речі, ви теж можете долучитись до книгооберту. Напишіть нам на скриньку media@crespo.com.ua, вкажіть звідки ви та чому хочете взяти участь у проекті, і ми з радістю надішлемо вам контакти представника книгооберту у вашому місті. Слідкуйте за новинами проекту на нашій сторінці у Facebook та зустрічайте посібник у своєму місті.

Вдалого старту,
з найкращими побажаннями,
команда книгооберту «Книга в мандрах».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-15950741-2']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();