Google+

Залишилось кілька днів! Поспішай фондувати практичний посібник з реклами!

Залишилось кілька днів до завершення нашого проекту видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» Сергія Трухімовича на Спільнокошт. І, хоч до нашої справи долучилось понад сорок активних українців, зібрати суму в 70 тисяч на видання книги не вдасться.

Саме тому команда платформи Спільнокошт запропонувала нам перейти на гнучке фінансування, а саме: змінити кінцеву необхідну цифру на 50% від нинішньої (у нашому випадку це 35 000 гривень), зібрати решту необхідних коштів (а це лише 11 тисяч), і все ж завершити успішно проект видання книги.

Усім, хто вже став другом української книги і нашого проекту хочемо сказати: не переживайте! Посібник вийде друком у видавничому домі «Києво-Могилянська академія» вчасно! І кожен, хто зафондував книгу, аби отримати власний примірник, отримає його гарантовано. Усі інші обіцяні подарунки також не втрачають актуальності, тож кожен отримає те, що обирав на сторінці Спільнокошт.

Тож, на сьогодні нам залишилось:
8 днів, аби назбирати
11 299 гривень для того, щоб видати
Практичний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера».

Приєднуйтесь до нашого проекту! Фондуйте видання і обирайте собі подарунки!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>