Google+

Фільми для рекламників

«Дякую вам за паління» (Thank You for Smoking) — американський кінофільм 2005 року режисера Джейсона Райтмана. «Не палю – а вам раджу» – девіз головного героя кінострічки. Поки мільйони курців по всьому світу щиро вірять в те, що згубна пристрасть – їхній особистий вибір, такі люди, як Нік Нейлор просто дуже добре роблять свою роботу.

99 франків
Письменник Фредерік Бегбедер зі свого досвіду на 100% знає маркетингову кухню зсередини, а все завдяки роботі у великому рекламному агентстві, яку він благополучно втратив, випустивши у світ свій гучний роман «99 франків».

Сімейка Джонсів (The Joneses) – це справжня знахідка для рекламників. Тут можна знайти все: від вдалого зображення селф-маркетингу до продакт-плейсменту. За сюжетом типова американська сімейка переїжджає в невелике містечко. Тут ці ідеальні люди моментально знаходять нових друзів і навіть шанувальників.

Хенкок (Hancock) – майже супергеройське кіно може стати відмінним прикладом того, як вчасно помічений потенціал і добре продумана піар-стратегія можуть продати продукт з невдалою репутацією. Історія про Хенкока- пияку та безробітного.maxresdefault

Чого хочуть жінки (What Women Want) – популярна комедія не лише про любов, а ще й про рекламу. Адже історія розвивається, коли успішний маркетолог Нік випадково здійснює мрію будь-якого представника своєї індустрії. Герой починає чути думки жінок, а значить – проникає в голову представникам своєї цільової аудиторії.MSDWHWO EC014

Generation П – скандальний роман Пелевіна часто порівнюють з «99 франками» Бегбедера. І у них дійсно чимало спільного. Додатково в картині, яка прагне показати іншу сторону реклами, можна побачити те, як працюють (або не працюють) західні правила в умовах пострадянської рекламної індустрії.

Сироп – історія про молодого рекламника, який не збирається все життя працювати на інших. У нього вже є геніальна ідея, яка обов’язково зробить його мільйонером – як креативно розрекламувати та продати новий напій.

One Response so far.

  1. Володимир коментує:

    Цікава добірка, дякую

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>