Креативна візуалізація

Що найважче в освіті? Напевно, запам’ятовувати несистематизовану інформацію. Як же важко сприймати суцільний текст і намагатись вичленити з нього головне!

Про комфорт читача практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» Автор подбав дуже добре! Одна із родзинок книги полягає в тому, що вона містить дуже багато візуалізацій, як логічних, так і креативних!
Книга містить 11 авторських ментальних мап
та 31 візуальне зображення!
Ментальні мапи (mind maps) – зручна технологія візуалізації думок, будування стратегій та вирішення проблем. Це одна із дуже корисних рекативних методик, адже інформація, структурована у ментальну мапу краще за все сприймається людським мозком. Це побудовано на фізіології нашого сприйняття, тож робить будь-яку задачу зрозумілою.

Ментальна мапа – це цікавий спосіб сприйняття інформації, адже у ній наочно показані зв’язки між процесами та етапами. Ці карти також називають картами розуму, або картами думок. Вміння складати такі мапи знадобиться кожному, хто втілює в життя якийсь проект, або просто хоче систематизувати інформацію.
Вміння створити таку карту розуму дуже знадобиться під час роботи і навчання. Бо ментальні мапи використовуються для генерування, відображення, структурування та класифікації ідей, і в якості допоміжного засобу під час навчання, організації, розв’язання проблем, прийняття рішень, та написання документів. Ця діаграма зосереджена навколо представлення, і відображає семантичні або інші зв’язки між фрагментами інформації.

Завдяки відображенню цих зв’язків у нелінійній формі, вона сприяє підходу в стилі мозкового штурму до будь-якого організаційного завдання, усуваючи необхідність створення детальної концептуальної системи перед початком роботи.

Більше цікавих цікавих креативних методик і дуже-дуже багато корисних знань шукай у практичному посібнику «Реклама. Конспекти копірайтера». Фондуй книгу на Спільнокошт!
Інші матеріали