Google+

Посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» вирушив у всеукраїнську мандрівку

Ну що ж, дорогі друзі, ми стартували.

17 вересня, в рамках Форуму видавців, у Львові відбувся старт першого в Україні книгооберту. Ми з нетерпінням та трепетом чекали на цю подію, адже майже два місяці ми готували для вас проект «Книга в мандрах», узгоджували маршрут посібника, шукали однодумців та писали напутнє слово для нашого посібника про рекламу.


(фото: Дивись.інфо)

Перше місто, яке відвідає наш посібник – Луцьк. Там його зустрінуть наші хороші друзі з «Молодіжний центр Волині». Далі у вересні посібник помандрує до Рівного (22.09), Житомира (24.09), Києва (27.09) та Чернігова (29.09). А у жовтні мандри продовжаться у Сумах. Так, практичний посібник про рекламу відвідає 26 українських міст та повернеться до Львова в кінці листопада.

За всіма пригодами книги «Реклама. Конспекти копірайтера» слідкуйте на нашій сторінці у facebook. Також ви можете долучитись до книгооберту у своєму місті. Пишіть нам на скриньку media@crespo.com.ua та ми з радістю надамо вам контакти представника книгооберту «Книга в мандрах» у вашому місті.

Мапа з детальним маршрутом посібника

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>