5 книг від видавничого дому «Києво-Могилянська академія», які варто почитати кожному
Авторитетне видавництво щороку наповнює полички книгарень унікальними виданнями, які має прочитати кожен. Історичні візії, інформаційні технології, філософія та багато іншого. Пропонуємо перелік книг від видавничого дому “Києво-Могилянська академія”, на які варто звернути особливу увагу.
Монографія «Голодомор 1932−1933 років в Україні як злочин геноциду згідно з міжнародним правом» — це книга завідувача кафедри міжнародного права НАУКМА, президента Українського Фулбрайтівського товариства, Мирослави Антонович.

У цьому історико-правовому дослідженні розглядаються складні правові аспекти Голодомору 1932−1933 років в Україні. Це збірне узагальнення досліджень, які здійснювалися кафедрою міжнародного права.

Окремий розділ присвячений аналізу Голодомору в ширшому контексті радянського геноциду проти української нації.

«Зміни творить кожен із нас: соціальне підприємництво та стратегічна філантропія» Катерини Смаглій. Книга описує явище соціального підприємництва, яке тільки з’являється в Україні. У виданні авторка викладає історію розвитку цього типу бізнесу в США, країнах Європейського Союзу та Україні, наводить приклади найкращих практик і бізнес-ідей, реалізованих соціальними підприємцями по всьому світі.

Цю книгу варто читати керівникам благодійних фондів, представникам різних сфер бізнесу, громадським активістам, соціальним працівникам, журналістам, які висвітлюють тему благодійності, волонтерам та особам, котрі займаються соціальним підприємництвом або планують його започаткувати.

«Говорить Радіо Свобода» книга про роботу одного з найстаріших засобів інформації, які працюють в Україні, —української редакції Радіо Свобода/Радіо Вільна Європа. Олена Ремовська, співробітник київського бюро, розповідає про діяльність редакції від «залізної завіси» і досі.

Історія цього ЗМІ захоплює, адже саме це радіо протягом усіх десятиліть було для українських борців за свободу знаковим, давало ковток свіжого повітря, розповсюджувало демократичні ідеали. ЗМІ, що стало не лише свідком історії, а і її творцем. Це книга про живі легенди української журналістики і традицію ЗМІ з високими моральними та професійними стандартами.

Радіо Свобода тримало свого слухача в курсі всіх найважливіших подій у житті України. Українська редакція і далі на шляху своєї місії — поширення достовірної інформації і сприяння розвитку демократії.

Книга «Сучасні інформаційні війни» від професора Григорія Почепцова застерігає, як вберегтись від впливу інформаційної війни.

Кілька поколінь журналістів в України буквально виросли на підручниках та монографіях професора. Тепер свій багатий наукових досвід і хист пан Почепцов втілив у вкрай актуальний доробок «Сучасні інформаційні війни».

Інформаційні війни можливі в різних сферах життя й у всі часи: конкурентна боротьба точиться у політиці, бізнесі, економіці, соціальному житті. І цю боротьбу досить часто ведуть саме в інформаційному просторі. Про методи, стратегії, впливи інформаційної війни читайте саме у цій книзі.

Незабаром у видавництві побачить світ оновлене, друге видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» від викладача Школи журналістики УКУ Сергія Трухімовича. Як працює реклама, як керувати цільовою аудиторією, чи є формули успіху – про це все розповідає посібник.

Реклама – зручний спосіб просувати свої товари, послуги чи навіть ідеї. Однак, необхідно знати, які її основні принципи, що необхідно враховувати та як оперувати усіма інструментами. Посібник обов’язково стане настільною книгою для рекламістів, власників бізнесу та студентів.

Ще одна перевага посібника – ілюстративність. Ментальні карти, що їх використовує автор, дозволяють краще систематизувати отриману інформацію, дослідити причинно-наслідкові зв’язки та отримати чіткий алгоритм дій для втілення власних проектів.

Замовляйте примірник книги через Спільнокошт.

Інші матеріали