Блог

Шо ви там? До Дня Закоханих вже готові?

Корисне
Сергій Трухімович, архівне фото. 2012 р. Телеканал “Zik”, проєкт “На роботу!”, дружній тролінг від колег.
Шо ви там? До Дня Закоханих готові?
Поради для каждого. Як правильно готуватися до дня Святого Валентина.

Перше. Ситуативний маркетинг.


Кожна людина – бренд. Тому також для вас День Святого Валентина – це інформаційний привід. Чудова нагода, щоб донести своїй цільовій аудиторії (коханій людині) важливий месидж (себто повідомлення) про головне.


Друге. Навіщо?


Перестаньте вважати, що День Святого Валентина про “любовь-морковь”, “кохання-зітхання” і афродизіаки у келиху вина.День Святого Валентина – це історія про ваші стосунки. Звісно такий погляд на свято не виключає квітів, свічок, романтки. Щойно перераховане має допомогти вам повідомити щось важливе про ваші стосунки.Словом, спитайте себе, що ви хочете досягти своєю валентинкою чи романтичною вечерею: “Попросити пробачення?”, “Відновити довіру?”, “Перезавантажити стосунки”, “Освідчитися у коханні?”, “Закохатися один в одного ще раз?”.Можливо розійтися? Чому ні? 14-го лютого гарний день, щоб нарешті сказати один одному: “Па-па”.


Третє. Для кого?


Ну ясно ж для кого. Для неї/нього. Ну-ну. Фрази на зразок: “Не можу жити без тебе”, “Тільки ти сенс мого життя”, “Ти даруєш мені радість”, “З тобою хоч на край світу” це якраз не про неї/нього, а про вас. Такими твердженнями ви повідомляєте, які ваші потреби “закриває” ваша “половинка”.


“Дістану тобі зірку з неба” – більше схоже на правду. Але наразі доволі абстрактно та банально. До того ж ще невідомо, чи їй/йому ота зірка потрібна.


Тож подумайте, нарешті не про себе, а про когось іншого – про свою кохану людину: що їй “болить” (не у прямому сенсі), що її турбує, що бентежить, про які стосунки мріє?


Четверте. А ви хто?


Ось тільки тепер подивіться на себе об’єктивно і дайте відповідь на питання: “За що мене любити?”, “Чому він/вона кохає мене?”, “Чому їй/йому буде добре зі мною?”.Вигуки із залу на зразок “Ми приймаємо один одного такими як є”, чи “Люблять просто так, а не за щось” просто відмазки. Поговоріть на цю тему з вашим психологом. І він чи вона швидко за ваші ж гроші аргументовано пояснить, як ви помиляєтеся.


Складаєте 2+2.


Як ваші достоїнства вирішують її/його проблеми чи задовольняють її/його потреби? Відповідь повідомляєте своїми вчинками у День Святого Валентина, прикрашаючи свій месседж сердечками, трояндочкаи, або чимось іншим. На цьому етапі вже зрозумієте, що саме вам потрібно.


Фото з архіву. 2012 р. Телеканал “Zik”, проєкт “На роботу!”, дружній тролінг від колег.


Епілог.

– Ребе, а чому мене люди не люблять, а особливо дівчата.

– Ізя, тому що ти нікого не любиш, а особливо себе.

comments powered by HyperComments