Долучайтесь до всеукраїнського книгооберту

реклама-для-фб2

Друзі, у нас чудова новина. Хочете отримати україномовний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» у подарунок? Реєструйтесь у нашому новому проекті «Книга в мандрах».

З 1 серпня по 4 вересня ми формуємо команду першого всеукраїнського книгооберту (bookcrossing). Умови проекту дуже прості – зустріти посібник у своєму місті, сфотографувати книгу на фоні архітектурних пам’яток міста та відправити посібник поштою наступному учаснику. Детальніше про умови книгооберту читайте на нашому сайті.

«Книга в мандрах» – це всеукраїнський книгооберт (bookrossing), який ми проводимо спільно з Видавничим домом «Києво-Могилянська академія». Офіційно проект стартує 17 вересня в рамках Форуму видавців у Львові.

Інформаційний партнер проекту – інформаційна агенція “Дивись.info”.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-15950741-2']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();