Креатив – наше все або битва між двома офісними будівлями

Це щось! У Нью Йорку відбулась битва між двома офісними будівлями, у яких працюють креативні-агенції. Феєричний діалог на вікнах за допомогою стікерів змушує затамувати подих! Чим все скінчилось, читайте далі!
Все почалося з того, що співробітник в Harrison and Star написала просте «hi» за допомогою нотаток Post-it на своєму вікні в очікуванні відповіді. І вона прийшла!
У відповідь з’явилося повідомлення «sup» (привіт). І це був лише початок. В обох будівлях знаходиться багато медіа і маркетингових агентств і креативники не могли пройти повз такого дійства. Незабаром вікна зарясніли смішними повідомленнями і картинками.
Просте «Привіт» на 6 поверсі 75 Varick Street, а в будівлі через вулицю з’явилась відповідь! Потім вікна поступово заповнилися смішними картинками і повідомленнями, хтось створив лого Snapchat, хтось просто «надсилав» картинки. Angry Birds теж були залучені.
Дійство настільки усіх вразило, що виробник заміток 3M включився в битву, надавши безкоштовну амуніцію (стікери). Війна ставала все креативнішою, здавалося, переможця не виявити буде неможливо.
Але Havas Worldwide поклав суперництву кінець з епічним киданням мікрофона (відсилка до промови Барака Обами, яка закінчилась саме таким жестом). Співробітники затрималися допізна і створили видовищний фінал, який розмістили хлопці з Spectacle Studio.
На жаль, битву припинив менеджер будівлі, який наказав всім очистити вікна до вихідних.
comments powered by HyperComments
Інші матеріали