Маємо перші 10 000 гривень, фондованих у видання посібника!

Першу висоту взято! Перші 10 000 гривень на видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» зібрані! Давайте продовжувати у такому темпі, адже необхідно зібрати ще 60 тисяч! Розповідайте друзям, аби кожен долучався до створення якісної української освітньої книги.

Прийшов час підбити перші підсумки, тож раді повідомити, що 15% необхідної суми зібрано! Завдяки 24 доброчинцям, які інвестували у видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» Сергія Трухімовича, вже зібрано понад 10 тисяч гривень. Ми дякуємо кожному, хто вже долучився до проекту, за підтримку української книги!

Ці перші доброчинці – успішні рекламісти, маркетологи, власники та керівники бізнесу. Кожен із них успішний і знаходить час для добрих справ. Фондуй і ти видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» у видавничому домі «Києво-Могилянська академія» та будь успішним!

До завершення збору коштів залишилось менше 60 днів, скористайся можливістю отримати власний примірник книги (внесок від 155 гривень).

Новачок на Спільнокошт? Дивись нашу інструкцію, як фондувати видання книги!
Інші матеріали