Якщо ви будете трошки уважніші, то помітите, що назва компанії «Бренд-А» трапляється вам дуже часто.

Мандруючи / серфінгуючи / мешкаючи в мережі Інтернет, просто поглядайте на розробника того сайту на якому ви зараз знаходитеся. У більшості випадків, коли ви бачите цікаві / оригінальні / стильні і приємні для ока дизайнерські рішення, Автором сайту є компанія «Бренд-А».

У сучасному сайтобудівництві, якщо можна так назвати цю галузь, працює сотні, а може й тисячі, різних компаній. І представники кожної з цих компаній, прочитавши перші два абзаци від початку цього тексту, з гордістю, можливо, навіть, цілком справедливо, скажуть: «Так це ж і про нас».

І щоб уникнути будь-яких двозначностей, і щоб кожен подумав про свою унікальність, скажемо, що…

Команда «Бренд-А» ставиться до своєї праці з абсолютним прагматизмом.
Підхід полягає в тому, що під час роботи йдеться не про самореалізацію працівника як дизайнера / художника / Автора, а про реалізацію знань / навичок / вмінь дизайнера заради спільного результату, зважаючи на поставлені замовником (себто вами) технічні завдання.

Можливо ми складно висловилися. Спробуйте на практиці.

І перш ніж ви розпочнете на практиці співпрацювати з компанією «Бренд-А», зауважимо, що  створення сайту, попри ваші очікування, не завжди супроводжуюється такими словами як: легко / просто / швидко…

Також компанія «Бренд-А» створює чудовий дизайн обкладинок усіх книг Сергія Трухімовича та Алєкса Конічіва. Ну бо талановитим Авторам надзвичайно приємно співпрацювати з талановитими Дизайнерами компанії «Бренд-А».
Інші матеріали