Ви колись мріяли про повноцінний культурно-громадський осередок у своєму місті? Майданчик не лише для мистецьких заходів, а ще й студія звукозапису, тренажерна зала, кімнати для тренінгів, музична репетиційна база та багато іншого. І все, аби втілити у життя десятки цікавих ініціатив громади міста. Мріяли? Тоді заздріть мешканцям Кривого Рогу, адже вони усе це мають і називається це культурно-громадський центр ШELTER+.

І хоч починалось усе далекого 2002 невеликою купкою ентузіастів, зараз ШELTER+ – ціла команда яскравих особистостей – музикантів, спортсменів, журналістів, фотографів, педагогів і просто активних та небайдужих людей. За роки свого існування вона організували сотні яскравих заходів, міжнародних проектів, концертів, таборів, гірських походів, тренінгів, розвиваючих занять для дітей та підлітків тощо. Тепер ШELTER+ має власну будівлю із необхідною для творчості та власного розвитку людей інфраструктурою.

У перекладі з англійської, “shelter” означає «схованка», «безпечне місце», і культурно-громадський центр дійсно став комфортним осередком для активних та творчих жителів Кривого Рогу. Саме таку мету, розвивати та гуртувати громаду, дарувати простір та можливості для творчості та росту ставить перед собою команда ШELTER+.
Інші матеріали