Львівська хвиля

Радіо «Львівська хвиля», 100,8 FM

Львівська хвиля.

Це щось незбагненне.

Вона, напевно, явище, яке можеш пізнавати усе своє життя. Слухаєш, ніби, щодня, і, здається, знаєш, що буде далі, проте в певний момент по-новому усе сприймаєш і щиро дивуєшся.

А може вона не явище, а жива істота. Така собі Муза. Вона фруває собі по етерах і усім, хто ходить до праці на вулицю Веселу, нашіптує на вушко. Нашіптує всяке, іноді глупства. Однак від того усім файно: і тим, хто слухає також.

Офіційно її записали до реєстру в 1992 році. Втім, мені видається, що Львівська хвиля була у Львові завжди. Ото з того часу як Король Данило сказав: «Будуйте тутка місто Лева!».

Звісно, вона тоді була не радіо. Вона була чимось іншим, але однозначно автентично-львівським. Можливо тою атмосферою, тим настроєм, ось тим чимось незбагненним, що вирізняє Львів з поміж інших міст світу.

Ви просто слухаєте, і відчуваєте… і розумієте – це воно – радіо нашого міста. Львівська хвиля.

lwr.com.ua


 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-15950741-2']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();