Перфектні рішення

LOGO-PR-2

«Перфектні рішення», агенція публічних комунікацій.

Як віднайти перфектне рішення для успішної промоції себе чи своєї компанії?

Ми здивуємо вас відповіддю ─ легко.

Адже про PR, як інструмент управління власною репутацією, написано сотні правильних книжок. З них цілком можливо відібрати з десяток найкращих і засвоїти технологію.

Разом з цим уважному і кмітливому піарнику, (тай не тільки йому, головне бути уважним і кмітливим), доступні практично всі інформаційні джерела для своєчасного і актуального апгрейду (оновлення) своїх знань та концептуальних кейсів.

Однак попередні 2 абзаци є лишень теоретичним припущенням. Таким собі оптимістичним «бля-бля-бля» (розумуванням). Тому що на практиці до правильних знань слід додати: власної інтуїції, досвіду, мудрості, впевненості, спокою, та секретної субстанції (у кожного вона своя).

І тільки тоді, після поєднання знань зі щойно згаданими інгредієнтами, відбудеться алхімічна реакція (being!) ─ у голові з’являється перфектне рішення. Воно й призводить до народження нового Всесвіту, в центрі якого ви чи ваша компанія.

Власне перфектні рішення уже існують.

Тепер вам варто з’явитися в агенції «Перфектні рішення», аби отримати свої перфектні рішення для успішної промоції.

perfekt-pr.com 

PS.:

Для терпеливих чи особливо зацікавлених.

─ Якось в Одесі на набережній стояли два чоловіки і спостерігали за тим як тоне людина:

Help me! Help me! ─ кричить потопельник.

─ Бачиш, Сьома, ─ каже один чоловік другому, ─ поки вся Одеса вчилася плавати, той бідолаха вчив англійську.

Знав би, що так буде, то напевно, окрім англійської, освоїв би плавання. Хоча буває так, що доводиться вибирати щось одне, бо на друге немає часу.

І це природно.

Природно також те, що, будьмо відверті, кризи трапляються і потонути може кожен. А може і не потонути.

Але є люди, котрі вміють плавати у морі публічних комунікацій. От вони вас і врятують. Причому зроблять це перфектно.

perfekt-pr.com


One Response so far.

  1. З.Д.М. коментує:

    Геніально!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-15950741-2']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();