Розповідають, що колись давно була одна Чарівна Книга. Непримітна — у простій обшарпаній шкіряній обкладинці — вона привертала до себе мало уваги. І навіть той, хто знічев'я відкривав її не знаходив нічого цікавого — сторінки в ній з пожовклого від плину часу пергаменту були чисті — без тексту і без малюнків.

Проте в руках щирого пошуковця і дослідника, готового будь-якої миті вирушити у мандрівку (реальну чи віртуальну) на пошуки нових вражень, цікавих пригод, видатних людей та корисних знань, Книга ця відтворювала на своїх сторінках барвисті оповідки та історії.

І кожен, хто знав, чого він хоче, отримував бажане за допомогою Чарівної Книги, а здійснивши задумане, залишав Книгу там, де вона могла потрапити на очі наступному шукачу пригод.

Літературна аґенція «Піраміда» пам’ятає цю давню історію, адже вона нагадує, що саме очікує Читач від Книги — нових вражень, знань, пригод; Читач прагне співпереживати героям, або ж відчувати себе на їхньому місці.

І це дуже тонка справа, з багатьма ледь вловимими нюансами віч-на-віч розмовляти з Читачем за посередництвом Книги. Вести бесіду так, аби Читач шукав зустрічі з Книгою знову і вже не сам, а зі своїми друзями, рідними чи колегами.

Все це розуміють і Автори, і колектив літературної аґенції «Піраміда». Тому кожний новий проект збільшує кількість Читачів, котрі серед безлічі пропозиції обирають Книги саме від ЛА «Піраміда» та рекомендують їх своїм друзям.
Інші матеріали