Google+

Видавничий дім “Києво-Могилянська академія”

12735940_1049730815066002_345729160_n

При одному із найстаріших та найвидатніших вищих навчальних закладів України вже 20 років працює Видавничий дім «Києво-Могилянська академія».

Видавництво в основному публікує наукову, науково-популярну і навчальну літературу. За період його існування у видавництві побачили світ понад 800 книжкових видань з історії, філософії, мово- й літературознавства, економіки, права, соціології, природничих і точних наук тощо. Тут друкуються як українські книги, так і перекладна література.

Окрім наукової літератури, видавництво експериментує: видає твори молодих талановитих авторів, сучасну прозу та навіть книжки для дітей.

Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» щороку здобуває різні престижні нагороди на вітчизняних та міжнародних форумах. Крім видання книг, тут ведеться активна робота з оцифрування друкованих видань і стародруків, розробки нового інтерактивного порталу, створення мультимедійних видавничих продуктів тощо.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>