Після повноцінного відпочинку у розважально-відпочинковому комплексі «Золота форель» вам захочеться сказати «Дякую». Сказати щиро з теплою посмішкою на вустах.

Можливо ви скажете «Дякую» адміністратору готелю чи ресторану, можливо офіціанту чи бармену, чи охоронцю, чи ще комусь… І цілком вірогідно, що ви висловите свою подяку особисто господині комплексу «Золота форель» Анні Олегівні. Адже є велика ймовірність, що ви її зустрінете. Якщо ж є велика ймовірність зустріти, то значить вона там часто буває. А якщо часто буває, то…


…Все починається з мрії, ідеї, з любові до справи, яку розпочинаєш.

Так було і в Анни Олегівни. Можна сказати, що вона марила цим комплексом.

Хтось бачив великий пустир на 4 гектари. А перед її очима поміж дивовижних Карпатських гір вже стояв красивий, сучасний, затишний розважально-відпочинковий комплекс.

Хтось скептично хитав головою, дивлячись на практично зруйноване форельне господарство. Вона ж відновила його і тепер тут росте форель «від ікринки до рибинки», що приносить задоволення і дітям, і рибалкам, і гурманам.

Хтось попереджав її про конкуренцію у Карпатах. Вона ж, чітко розуміючи свою унікальність та свої переваги втілювала свою ідею у життя…

Анна Олегівна Федорець, жінка, яка викликає захоплення своєю красою, своїм професіоналізмом, своєю порядністю, своєю вимогливістю до себе та інших, але і вмінням гідно цінувати працю.

І природно, що захоплення викликає усе, чим вона займається, також і створений нею розважально-відпочинковий комплекс «Золота форель».

Звичайно, не все гладко, трапляються різні ситуації, врешті як і в кожній справі, врешті, як і в житті кожної людини. Однак Анна Олегівна завжди знаходить рішення і розважально-відпочинковий комплекс «Золота форель» щодня стає все кращим…

І Анні Олегівні надзвичайно приємно, коли вам після повноцінного відпочинку у розважально-відпочинковому комплексі «Золота форель» хочеться сказати «Дякую». Сказати щиро з теплою посмішкою на вустах.
Інші матеріали