Починаємо конкурс «Я фондую книгу».
Зробити добру справу легко. Ще легше отримати за це подарунок завдяки конкурсу #я_фондую_книгу! Цей подарунок не купити в крамниці, його не замовити в інтернеті. Вигравай один із десяти останніх примірників книги «П’ятеро в ліфті, не рахуючи музи» від Алєкса Конічіви.
Для участі в розіграші призу необхідно:

  1. Зайти на сайт Спільнокошт і знайти сторінку проекту з видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера».
  2. Натиснути кнопку «ФОНДУВАТИ», обрати будь-яку суму від 1 гривні (суму внеску можна приховати) та провести оплату через банківську картку.
  3. Вподобати проект на сайті Спільнокошт і розмістити інформацію про це у себе на сторінці. Обов’язково використай хештег #я_фондую_книгу. Саме за ним ми знайдемо усіх учасників розіграшу.
  4. Увага: щоб організатори побачили твій хештег, зроби стрічку новин відкритою для всіх.
  5. Розіграш проводиться 4 березня об 11.00 методом рандомного (випадкового) вибору серед учасників, що виконали вказані вище умови. Тож, виконати усі умови необхідно до цього часу!

Система випадкового вибору обере аж 10 переможців! Кожен отримає власний примірник книги «П’ятеро в ліфті, не рахуючи музи» від Алєкса Конічіви поштою. Переможці розіграшу зобов’язані протягом 72 годин надати організаторам контактну інформацію. Якщо ж протягом 72 годин переможець не відгукується, то його подарунки передаються наступному у списку після десяти переможців.

* Алєкс Конічіва – чергова іпостась Сергія Трухімовича. Це креативний самурай (власне, як і сам Трухімович), який відпочиває від створення ідей літературою. А, втім, у книзі “П’ятеро в ліфті, не рахуючи музи”, є детальна історія усіх трьох, і Труха, і Мовича й Конічіви.
Інші матеріали