Де і коли відбудуться зустрічі Всеукраїнської презентації українського практичного посібника з реклами
Сергій Трухімович проведе Всеукраїнську презентацію українського практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера». Вже завтра зустрічі відбудуться у Києві, на черзі Харків, Дніпро та інші міста. Дякуємо нашим партнерам з видавничого дому «Києво-Могилянська академія», Київської школи рекламних технологій, ФРІ, школи реклами «Багаж», об’єднання Шelter+, та Об’єднання відповідальних громадян за організацію зустрічей у своїх містах!
Ось детальний розклад зустрічей з першої частини туру:

Київ:
Авторська вистава-тренінг «Корови не винні» та презентація посібника відбудеться 28 березня. О 16.30 завітай у Центр «Музей української звитяги» (вул. Сковороди, 2, 2 поверх), а також о 19.30 у FreeGen Space (вул. Басейна, 12).

Харків:
Презентація та вистава відбудуться 29 березня на базі школи реклами «Багаж» о 14.00 (вул. Алчевських, 38), а також на базі місцевого осередку ФРІ.

Дніпро:
Зустріч відбудеться 30 березня, в Молодіжному центрі Дніпропетровщини за сприяння ФРІ «Медіасуровід ГО» за адресою вул. Лазаряна 2, о 16.00.
Реєструйся онлайн на зустріч у своєму місті, аби точно забронювати місце. Участь у всіх тренінгах є безкоштовною!

Що таке практичний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» дивись у нашому відео.
Ніколи не чув про театр одного копірайтера? Читай тут, що це таке!

Хочеш знати та розуміти основи реклами? Це не проблема! Практичний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» допоможе тобі розібратись! Фондуй книгу через Спільнокошт на 155 гривень і отримуй власний примірник!
Інші матеріали