Що таке філософія успіху і навіща вона потрібна?

Немає чіткого алгоритму, як досягти успіху в житті та бізнесі. Однак, є певний набір принципів, який гарантує успішність твоїй справі. Йдеться тут про філософію успіху. Про неї й поговоримо.

«Перше питання, на яке варто сформулювати собі чітку і конкретну відповідь, перш ніж розпочинати будь-яку комерційну діяльність чи рекламний проект, звучить так: Хто ми? – говорить Сергій Трухімович у своєму практичному посібнику «Werbarium. Відеопосібник з реклами для початківців». – Розгорнута відповідь на нього має виразно роз’яснити: що ми з себе представляємо, в чому наші особливості та унікальність, які наші переваги, які наші цінності та місія, у цілому – чим ми відрізняємось від інших».
За словами автора, саме сукупність цих відповідей і являє собою філософію успіху, та пояснює, яким чином фірма досягне успіху в обраній галузі. Сергій Трухімович вважає, що говорити про свою компанію «ми такі ж, як усі» – хибний шлях. Для успіху необхідно дати клієнтам зрозуміти, які ви маєте конкретні переваги і чому він має обрати саме вашу фірму/бренд.

Чому клієнт має звертатись саме до вас? Відповідь на це питання дасть розуміння своїх переваг і бачення щодо стратегії рекламної діяльності та розвитку своєї справи.

Дізнайтеся більше про філософію успіху у відеопосібнику з реклами для початківців і створіть свою унікальну версію опису вашого бренду чи компанії
Інші матеріали