Шлях, котрий ми пройдемо разом

Наш проект – чітко обмежений у часі. За умовами Спільнокошт, фондування книги автоматично завершується 22 квітня. Розповідайте друзям про проект, аби всі бажаючі встигли фондувати книгу та отримати примірник!

Найближча цікава подія – креативна медитація, що відбудеться у львівському просторі CoMMuna. Заходьте на сторінку події в соціальних мережах, реєструйтесь і приходьте. Помедитуємо!

Як усі вже знають, проект видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» стартував на Спільнокошт 8 лютого.

Вже наприкінці березня, починаючи з 23 числа, починаємо готувати до друку оновлене і доповнене видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера».
Далі – найцікавіше! Останній тиждень березня Сергій Трухімович присвятить цікавій мандрівці, шлях якої пройде через Київ, Харків, Одесу, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Тернопіль і Рівне. Слідкуйте за оновленнями, аби не пропустити зустріч у своєму місті!

22 квітня підбиваємо підсумки збору коштів, адже у цей день фондування проекту припиняється за умовами Спільнокошт.

З червня починаємо безпосередній друк примірників книги у Видавничому домі «Києво-Могилянська академія», аби кожен, хто долучився до проекту і фондував книгу на відповідну суму, отримав свій посібник.

А розсилатимемо ці примірники 6 червня!

22 червня урочисто закриваємо проект. Слідкуйте за усіма оновленнями та новинами проекту на нашій сторінці у Facebook, аби нічого не пропустити!
Інші матеріали