ТОП-10 компаній із найкращою у світі корпоративною репутацією

Опубліковано рейтинг 2016 Global RepTrak 100 від компанії Reputation Institute, повідомляє PRWeek.

Дослідження оцінює сприйняття широкою публікою топ компаній в світі, виходячи з семи критеріїв: продукти і послуги, інновації, робочі місця, управління, соціальна відповідальність, лідерство і діяльність.

І цьогоріч список найкращих компаній дещо змінився. Переможець минулорічного рейтингу BMW Group впав аж на четверту позицію! А найкращою в репутаційному сенсі споживачі назвали компанію Rolex! Споживачі назвали Rolex лідером в сфері продуктів і послуг, а Apple зберегла за собою звання лідера в області інновацій і лідерства.

Серед 100 компаній з рейтингу, тільки шість (Rolex, Disney, Google, Lego, Samsung і Sony) змогли увійти в десятку по кожному з опитувань на 15 ринках. Microsoft повернувся на 10 місце після року відсутності в рейтингу, замінивши Intel, яка опустилася на 11 позицію. Apple змістилася з 7 місця в 2014 році на 10.

Цікаво, що на рівні рекламних воєн, відомі автомобільні бренди тримаються на однаковому рівні, та систематично «тролять» одне одного. А от у десятку компаній із найкращою корпоративною репутацією увійшла лише BMW Group. Покинув першу десятку і Volkswagen, чия репутація почорніла після «дизельного» скандалу.

«Щоб бути переможцем на глобальному ринку, компанії повинні виконувати всі сім напрямків репутації. Топ-три компанії продемонстрували сильну позицію в кожному напрямку, а це означає, що споживачі більш схильні купувати і рекомендувати їх продукти і послуги», – відзначили автори рейтингу.

Топ-10 компаній:
1. Rolex
2. The Walt Disney Company
3. Google
4. BMW Group
5. Daimler
6. Lego Group
7. Microsoft
8. Canon
9. Sony
10. Apple
Інші матеріали