Google+

Усі корови продані! Як креативний самурай завершив свій тур Україною

Такий насичений і цікавий тур завершився унікальною виставою-тренінгом «Корови не винні», яка полюбилась учасникам зустрічей у багатьох містах. Остання зустріч відбулась у Кривому Розі, так би мовити, на біс. Тепер можна впевнено говорити: усі корови продані! А от зафондувати на Спільнокошт практичний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» від Сергія Трухімовича ще можна. Скористайся можливістю отримати якісну українську книгу і підтримай посібник на 155 гривень, аби отримати власний примірник!

А тепер трохи про криворізьку прем’єру вистави-тренінгу «Корови не винні». Справа в тому, що протягом туру Україною в цьому місті вже відбулась одна презентація на тему медіасупроводу роботи громадських організацій, але активна місцева публіка просить ще більше знань! Ну як тут відмовити? Тож, 2 квітня креативний самурай представив криворізьким активістам виставу-тренінг з реклами. Активне залучення учасників в процес і використання тематичних історій (сторітеллінг) дозволяє інформації засвоюватись легко, доступно, невимушено. Продати корову можна багатьма способами. А головне, продаючи корову, можна зрозуміти основні принципи реклами.

Зустріч пройшла дуже позитивно та емоційно, адже широка аудиторія у сотню людей активно відгукнулась на інтерактивні елементи вистави та дійсно пройнялася ідеєю продати усіх корів.

І що б ти думав? Усі корови продані! А Трухімович через свою доброту і загальноукраїнську рису до прагнення знань, вирушає у Дрогобич. Зустріч відбудеться 8 квітня у бібліотеці ім. В. Чорновола (вул. Шевченка, 27) о 14.00. Реєструйся онлайн і приходь, аби дізнатись багато нового!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>