Google+

Вистава-тренінг «Корови не винні» підкорила Дрогобич!

Авторитетно заявляємо, що Дрогобичу казково пощастило! Чому? Бо у них є чудовий просвітницький проект «Ключ», який організував приїзд у місто креативного самурая Сергія Трухімовича. А ще тому, що 8 квітня в міській бібліотеці ім. В. Чорновола відбувалася унікальна вистава-тренінг «Корови не винні». І, наостанок, тому що молодь міста – активна, яскрава і спрагла до знань. А, як відомо, за молоддю майбутнє.

Сергій Трухімович, як відданий освіті педагог, несе свої знання у маси та сприяє саморозвитку своєї аудиторії. Саме тому у Дрогобичі на виставі-тренінгу «Корови не винні» він цікаво та емоційно розповів про основи реклами, а також про саморекламу та її користь для кожного з нас. Незалежно від нашого бажання, ми кимось станемо, і, більше того, постійно себе рекламуємо. Яким чином це відбувається? От про це й дізнались слухачі, точніше безпосередні учасники вистави-тренінгу.

Цей захід відбувся у межах Всеукраїнської презентації практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера», який зараз шукає друзів та меценатів на платформі Спільнокошт. Тому, якщо пропустив «Корови не винні» у своєму місті, то не варто рвати на собі волосся і впадати у відчай. На тебе чекає українська книга про рекламу без води від Сергія Трухімовича! Фондуй видання на 155 гривень і отримаєш власний примірник у подарунок.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>