Вook trailer посібника з реклами
Представляє вам офіційний book trailer оновленого практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» Сергія Трухімовича. Вже цього літа книга вийде друком у видавничому домі «Києво-Могилянська академія».
Анімована історія практичного посібника розроблена студією Inkluze. Вона розповідає про українську книгу з реклами, яка проведе читача крізь хащі теоретичних джунглів стежками практичних порад.

Хочете отримати книгу про рекламу без води? Тоді обирайте «Реклама. Конспекти копірайтера». Долучайся до народження української книги через Спільнокошт! Аби отримати власний примірник, фондуй книгу на 155 гривень і ми надішлемо його поштою після друку.

Анімаційне відео про «Реклама. Конспекти копірайтера» засновано на реальних подіях, адже Автор створював свої конспекти не один рік. Америки Сергій Трухімович не відкрив, втім він зробив зручну карту відкритої Америки». Та що ми так багато розповідаємо? Дивись сам!
Підтримуй книгу через Спільнокошт.

Приходь на виставу-тренінг «Корови не винні» в межах всеукраїнського туру презентацій практичного посібника! Слідкуй за новинами на сторінці у Facebook, аби не пропустити презентацію книги у своєму місті!
Інші матеріали