Google+

Як корови можуть навчити основним принципам реклами?

«Корови не винні» – авторська інтерактивна вистава-тренінг від Сергія Трухімовича. Вона пройшла 8 березня в Українському католицькому університеті за підтримки ФРІ+ та Ради Студентів УКУ.

Трухімович інформативно, лаконічно та іронічно ознайомив з тонкощами мистецтва реклами та піару, відкрив таємницю свого прізвища і розказав багато життєвих історій. Навіщо все це потрібно? Аби засвоїти принципи реклами у природній та цікавий спосіб. Чи це вийшло? Питаємось в учасників вистави!

Наталя Волощук:
— Було круто, рілі! Трухімович шикарний мущіна, мені здається я його знала ще до тренінгу!
Після нього почала цікавитися піаром, мені подобаються його концепції!
Загалом – я ДУЖЕ задоволена!

Іванка Бедь:
— Враження дуже позитивні. На це вплинуло декілька факторів: 1) емоційний (безумовно – це участь у виставі та роль “корови”, надзвичайно весело); 2) логіний (все чітко, структуровано, та добре окреслено причинно-наслідкові зв’язки у всьому); 3)науково-корисний (мега корисні знання та практичні рецепти, які викладені у логічних системах та ментальних картах, що дуже притаманне для мого типу мислення); 4) самостверджуючий фактор (зрозуміла, що, все ж таки, моя позиція щодо позитивної самореклами була правильною і навіть необхідною у сучасному світі).

Василь Возняк:
— Сергій Трухімович вів у нас пари на Магістерській програмі журналістики УКУ і ще тоді мене вразив своїм вмінням чітко доносити меседжі, прикрашаючи їх історіями та гумором. Тоді я в нього придбав перше видання посібника “Реклама. Посібник копірайтера” і дуже з того задоволений. Працюючи в сфері відеозйомок я користуюся брифом, який нас тоді вчив складати Сергій і зразки якого є в підручнику. Дуже корисна штука! Взагалі Трухімович дуже стьобний дядя.

Хочеш отримати власні враження? Тоді приходь на наступні зустрічі Трухімовича! Вже завтра «Корови не винні» вирушає у Хмельницький. Деталі тут.

Хочеш знати та розуміти основи реклами? Не проблема! Практичний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» допоможе тобі розібратись! Фондуй книгу через Спільнокошт на 155 гривень і отримуй власний примірник!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>