«Корови не винні»

у Харкові

Креативний самурай Сергій Трухімович продовжує свій тур Україною! Цього разу за підтримки «Фундації регіональних ініціатив» він представив свою виставу-тренінг «Корови не винні» у Харкові.
Молоді та активні зібрались, аби дізнатись про основи реклами та «продати корів» під час інтерактивної вистави-тренінгу. Креативний самурай Сергій тРухімович, у свою чергу, щиро поділився власними багатими знаннями про рекламу, а також презентував український практичний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера». Саме зараз книга шукає друзів на платформі Спільнокошт.

Що таке театр одного копірайтера, який побачили харків’яни? Це надзвичайно емоційна інтерактивна вистава, яка у легкій та цікавій формі вчить основам реклами. За словами автора, вистава покликана, аби сформувати основи сутнісного розуміння реклами, як важливої складової процесу самореалізації.
Учасники театру одного копірайтера отримали методологічні знання про сутність реклами, що відповідають на питання «ЯК? І ЧОМУ?». Це дає змогу ефективніше оперувати фактами, котрі відповідають на питання «ЩО? ДЕ? КОЛИ?».

Засади системного, логічного і послідовного підходу до самореклами і реклами. Розуміння місця і ролі реклами / самореклами у бізнесі та особистому житті.

Ти теж хочеш знати більше про рекламу? Приходь на виставу-тренінг «Корови не винні» в Кривому Розі або Одесі! Реєструйся на зустріч онлайн і слідкуй за анонсами! Вхід вільний
Інші матеріали