Говорили про рекламу у Франківську
Всеукраїнський тур Сергія Трухімовича та його практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» розпочався! Першим містом, яке відвідав автор зі своїми презентаціями та майстер-класами став Івано-Франківськ.
Одразу дві цікаві зустрічі відбулися в цьому місті 4 березня. Сергій Трухімович зустрівся із місцевим осередком «ФРІ» та розповів активній молоді про основи реклами, а також сучасні прийоми та тренди з просування.

Автор презентував ФРІшникам оновлене видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера», адже саме ця книга містить комплексні базові знання про рекламу та прикладні поради для власних проектів.

Стати другом нової української освітньої книги може кожен. Долучайся до проекту на Спільнокошт і фондуй видання посібника!
Також, Івано-Франківську пощастило отримати цілий Вечір рекламних вражень. Трухімович підібрав для цього топ-20 найкращих рекламних роликів минулого року, провів їхній аналіз та презентував це у цікавій, емоційній та пізнавальній формі.

Така зустріч точно нікого не залишає байдужим! Тому усі гості громадського ресторану «Urban Space 100», де проходив Вечір рекламних вражень, вийшли з нього натхненними та абсолютно закоханими у рекламу!

Наступна зустріч відбудеться у Львові, у новій CoMMuna ( вул. Кольберга, 3а). Реєструйся на зустріч за посиланням.

Дякуємо за фото Галині Іванців та порталу “Репортер”.
Інші матеріали