"Корови не винні"

у Хмельницькому

11 березня у Хмельницькому молодь змогла відвідати інтерактивну виставу-тренінг “Корови не винні”, яка відбувалася в рамках презентації практичного посібника “Реклама. Конспекти копірайтера”.
Тепла і цікава зустріч відбулась завдяки організаційній підтримці «ФРІ+».

За словами самих учасників, вони дізналися багато цікавої та корисної інформації, подивилися на рекламу з іншої точки зору.

Найважливіше, що завдяки Театру одного копірайтера та інтерактивній виставі хмельниччани змогли пізнати основні принципи реклами та зрозуміти різницю між рекламою та PR, а також дізнатися про варіанти управління цільовою аудиторією.
Свої знання в маси, спраглі до навчання, Трухімович буде нести і далі протягом туру Україною. Зустрічі відбудуться у Львові, Києві, Харкові, Дніпрі, Кривому Розі та інших містах. Слідкуй за новинами!

Підтримуй проект з видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера», який містить комплексні знання про основи реклами та багато корисної інформації. Фондуй видання через Спільнокошт, обирай подарунки й буде тобі big insite та great promotion!
Інші матеріали