«Корови не винні»

у Луцьку

Сергій Трухімович привіз у Луцьк свою виставу-тренінг «Корови не винні» в межах Всеукраїнської презентації практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера».

Зустрічі відбулися у п’ятницю, 18 березня, на факультеті бізнесу ЛНТУ та у Молодіжному центрі Волині.
Театр одного копіратйтера – унікальна річ, адже креативний самурай активно залучає учасників в процес і використовує сторітеллінг – тематичні історії, що дозволяє інформації засвоюватись легко та невимушено. Так, лучани на власному досвіді, за допомогою міні-вистави продемонстрували, що будь-яку, навіть погану, «корову» можна продати, знаючи її цільову аудиторію та використовуючи відповідні прийоми.

«Реклама сьогодні є в багатьох речах, навіть наші аватарки, фото та пости у соцмережах – це вже своєрідна самореклама людини. Також кожен рекламує себе своїми словами, діями та вчинками», – впевнений Сергій Трухімович.
Креативний самурай уже багато років займається створенням рекламних повідомлень, тож свої знання зі сфери реклами та PR, свій багаторічний досвід він зібрав у практичному посібнику «Реклама. Конспекти копірайтера».

Перший наклад посібника уже розпродано, тому Трухімович планує видати його ще раз. Цього разу – за посередництвом crowdpublishing, а саме за допомогою платформи Вiggggidea, де кожен може долучитися та допомогти втілити в життя задумку автора, зробивши доброчинний внесок на розвиток проекту.
Інші матеріали