Як Трухімович Всеукраїнський тур проводив

Мало хто з українських авторів може провести такий тур зі своєю книгою, бо ж цілих 25 майстер-класів – це не жарти! Тим більше, якщо йдеться про освітню книгу, ще й нашу, українську! А от практичний посібник «Реклама. Конспекти копірайтера» проїхав аж 12 українських міст!

Всеукраїнська презентація вітчизняної книги з реклами відвідала: Львів, Краматорськ, Слов’янськ, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Київ, Кривий Ріг, Харків, Одесу, Дніпро і Дрогобич!

В першу чергу, хочемо подякувати кожному, хто долучився до цього туру і взяв участь у майстер-класах Трухімовича. Та особлива наша вдячність – вірним партнерам, завдяки яким стало можливим поширити знання про рекламу серед сотень українців! Хочемо висловити щиру вдячність міським осередкам молодіжної організації «ФРІ+», які радо брали на себе технічну роботу в різних містах від Львова до Харкова!

Дякуємо нашому улюбленому львівському коворкінгу CoMMuna, який надав майданчик для кількох майстер-класів у місті Лева! Говорячи про Львів, хочемо подякувати й Lviv Young Project, який не забуває, що медіапідтримка – один із ключових факторів успішної роботи соціальних ініціатив та громадських організацій.

Рідний університет Сергія Трухімовича, УКУ (бо саме там він читає курс для журналістів), теж долучився до організації майстер-класу в межах Всеукраїнської презентації практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера», за що йому щира подяка.

Дякуємо Львівській політехніці за інтерес до книги і теми реклами та організацію майстер-класу від Трухімовича!

Дякуємо Львівській освітній фундації, а також «Теплиці» та «Вільній Хаті» за запрошення на Донбас і організацію успішних тренінгів у Слов’янську та Краматорську!

Вдячні Київській школі рекламних технологій та Школі реклами і дизайну «Багаж» за допомогу в організації зустрічей, дякуємо видавничому дому «Києво-Могилянська академія»!

Дякуємо ГО «Тепле місто» і «Urban Space 100» за дійсно теплу та плідну зустріч в Івано-Франківську. Дякуємо Бізнес інституту в Луцьку за допомогу в організації вистави-тренінгу «Корови не винні» на малій батьківщині Сергія Трухімовича!

Дуже дякуємо Об’єднанню відповідальних громадян та ШELTER+ за незабутні зустрічі у Кривому Розі! Дякуємо кожному, хто долучився до цього Всеукраїнського туру!
Загалом понад тисяча людей взяли участь у майстер-класах «Корови не винні», «Медіасупровід громадських організацій», «Вечір рекламних вражень» та «Креативна медитація» від Сергія Трухімовича по всій Україні!

Фото з кожної з подій (і не тільки) шукай на сторінці у Фейсбук.
Долучайся до проекту видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» на Спільнокошт! Фондуй видання книги, адже для втілення у життя цього проекту залишилось зібрати лише 30% необхідної суми! Підтримуй українську книгу!
comments powered by HyperComments
Інші матеріали