Google+

Як Трухімович Всеукраїнський тур проводив

Мало хто з українських авторів може провести такий тур зі своєю книгою, бо ж цілих 25 майстер-класів – це не жарти! Тим більше, якщо йдеться про освітню книгу, ще й нашу, українську! А от практичний посібник «Реклама. Конспекти  копірайтера» проїхав аж 12 українських міст!

Всеукраїнська презентація вітчизняної книги з реклами відвідала: Львів, Краматорськ, Слов’янськ, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Київ, Кривий Ріг, Харків, Одесу, Дніпро і Дрогобич! В першу чергу, хочемо подякувати кожному, хто долучився до цього туру і взяв участь у майстер-класах Трухімовича. Та особлива наша вдячність – вірним партнерам, завдяки яким стало можливим поширити знання про рекламу серед сотень українців! Хочемо висловити щиру вдячність міським осередкам молодіжної організації «ФРІ+», які радо брали на себе технічну роботу в різних містах від Львова до Харкова! Дякуємо нашому улюбленому львівському коворкінгу CoMMuna, який надав майданчик для кількох майстер-класів у місті Лева! Говорячи про Львів, хочемо подякувати й Lviv Young Project, який не забуває, що медіапідтримка – один із ключових факторів успішної роботи соціальних ініціатив та громадських організацій.

Рідний університет Сергія Трухімовича, УКУ (бо саме там він читає курс для журналістів), теж долучився до організації майстер-класу в межах Всеукраїнської презентації практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера», за що йому щира подяка. Дякуємо Львівській політехніці за інтерес до книги і теми реклами та організацію майстер-класу від Трухімовича! Дякуємо Львівській освітній фундації, а також «Теплиці» та «Вільній Хаті» за запрошення на Донбас і організацію успішних тренінгів у Слов’янську та Краматорську! Вдячні Київській школі рекламних технологій та Школі реклами і дизайну «Багаж» за допомогу в організації зустрічей, дякуємо видавничому дому «Києво-Могилянська академія»! Дякуємо ГО «Тепле місто» і «Urban Space 100» за дійсно теплу та плідну зустріч в Івано-Франківську. Дякуємо Бізнес інституту в Луцьку за допомогу в організації вистави-тренінгу «Корови не винні» на малій батьківщині Сергія Трухімовича! Дуже дякуємо Об’єднанню відповідальних громадян та ШELTER+ за незабутні зустрічі у Кривому Розі! Дякуємо кожному, хто долучився до цього Всеукраїнського туру!

Загалом понад тисяча людей взяли участь у майстер-класах «Корови не винні», «Медіасупровід громадських організацій», «Вечір рекламних вражень» та «Креативна медитація» від Сергія Трухімовича по всій Україні! Тут публікуємо лише декілька фото із низки міст, адже усіх вражень, емоцій та відчуттів не передати, як і всім не передякувати!

А фото з кожної з подій (і не тільки) шукай на сторінці у Фейсбук.

Долучайся до проекту видання практичного посібника «Реклама. Конспекти копірайтера» на Спільнокошт! Фондуй видання книги, адже для втілення у життя цього проекту залишилось зібрати лише 30% необхідної суми! Підтримуй українську книгу!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>